Para-Dressuurteam wint landenwedstrijd

KNHS
Team Netherlands celebration

In het Duitse Überherrn hebben de para-dressuurruiters van TeamNL afgelopen weekend sterk gepresteerd met onder meer winst in de landenwedstrijd.

Voor de para-dressuurruiters was dit de laatste observatiewedstrijd op weg naar het EK Para-Dressuur dat in augustus in Rotterdam verreden wordt. Het sterke optreden van de ruiters van bondscoach Joyce Heuitink bij deze gelegenheid geeft vertrouwen richting het EK.


Hieronder de belangrijkste uitslagen:

Teamtest Grade II
1. Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P., 69.848%
6. Annemarieke Roling - Nobel (Almelo) - Doo Schufro, 67.475%

Teamtest Grade III
1. Rixt van der Horst (Nistelrode) - Findsley N.O.P., 72.157%
2. Maud de Reu (Zwolle) - Webron, 72.059%
3. Demi Vermeulen (Zevenaar) - Wannabe, 68.676%
6. Yvette Overgoor (Borculo) - Flynn, 66.814%

Teamtest Grade IV
1. Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P., 76.833%
2. Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz, 71.000%
5. Maud Haarhuis (Harbrinkhoek) - Baron, 67.958%
7. Glasten Krapels (Ingen) - Windhook, 66.7085%

Teamtest Grade V
1. Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P., 72.946%
3. Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Guetta, 71.395%

Ind. proef Grade II
1. Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P., 71.765%
6. Annemarieke Roling - Nobel (Almelo) - Doo Schufro, 66.765%

Ind. proef Grade III
1. Rixt van der Horst (Nistelrode) - Findsley N.O.P., 72.108%
4. Demi Vermeulen (Zevenaar) - Wannabe, 68.382%
5. Maud de Reu (Zwolle) - Webron, 67.696%
10. Yvette Overgoor (Borculo) - Flynn, 63.382%

Ind. proef Grade IV
1. Sanne Voets (Berghem) - Demantur RS2 N.O.P., 75.732%
2. Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz, 71.382%
7. Maud Haarhuis (Harbrinkhoek) - Baron, 66.138%
8. Glasten Krapels (Ingen) - Windhook, 65.610%

Ind. proef Grade V
1. Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P., 74.048%
3. Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Guetta, 71.151%

Kür op muziek Grade II
1. Nicole den Dulk (Elen) - Wallace N.O.P., 72.845%
5. Annemarieke Roling - Nobel (Almelo) - Doo Schufro, 69.945%

Kür op muziek Grade III
1. Rixt van der Horst (Nistelrode) - Findsley N.O.P., 74.956%
2. Maud de Reu (Zwolle) - Webron, 74.878%
3. Demi Vermeulen (Zevenaar) - Wannabe, 73.067%
5. Yvette Overgoor (Borculo) - Flynn, 72.067%

Kür op muziek Grade IV
1. Lotte Krijnsen (Enschede) - Rosenstolz, 74.208%
3. Glasten Krapels (Ingen) - Windhook, 71.942%
6. Maud Haarhuis (Harbrinkhoek) - Baron, 69.667%

Kür op muziek Grade V
1. Frank Hosmar (Haarle Gem Hellendoorn) - Alphaville N.O.P., 80.625%

  • Deel dit artikel